O nás

Firma byla založena v dubnu roku 1992 jako velkoobchod se zdvihacím zařízením. Je dodavatelem elektrických bulharských kladkostrojů PODEM (BALCANCAR), SKLADOVA TECHNICA a ELMOT pro celou republiku. Tyto kladkostroje mají dlouholetou tradici a jsou zájemci vyhledávány pro svou spolehlivost, bezpečnost a cenovou dostupnost.

 

Kladexa je rovněž autorizovaným prodejcem firmy Brano a.s. pro zvedací zařízení Brano a dveřní zavírače Brano. Dodává také elektrické lanové a řetězové kladkostroje ABUS. Oba tito výrobci vlastní certifikát ISO 9001. V naší nabídce najdete kompletní sortiment náhradních dílů ke všem námi dodávaným kladkostrojům, jak elektrickým, tak i ručním.

 

V návaznosti na zdvihadla je nabízen široký sortiment vázacích prostředků lanových a řetězových, dále vakuové samonasávací manipulátory, stavební vrátky, ale také ventilátory, alkalický polyamid, otočné sloupové jeřáby aj. Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu. Zákazníky společnosti Kladexa jsou zájemci o dodávky nabízeného sortimentu z řad živnostníků, obchodníků, servisních dílen až po výrobce jeřábů, strojírenské, hutní, chemické podniky, doly a elektrárny v celé České republice i na Slovensku.

 

Cílem činnosti firmy Kladexa s. r. o. je maximální spokojenost svých zákazníků.

 

Kladexa s.r.o. ©2022 Vytvořila reklamní agentura kangaroo.cz